head
Nejlevnější povinné ručení
Reklama
reklama
Vinárna U Pavouka
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

PARTNERSKÉ WEBY

5. ROČNÍK SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2014 – PŘEROV

Letos Vás zveme na již 5. ročník přehlídky svatebních a společenských služeb SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2014.

. I tento ročník bude probíhat opět v prostorách hotelu FIT, kde máte také možnost ochutnat místní kuchyni a posedět u dobré kávy. Termín této akce je 18.1.2014 od 9 do 19 hodin.

Svatba nanečisto

Akce je rozdělena do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby různé firmy a část programovou, kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos je již přihlášeno několik desítek firem, které Vás chtějí oslovit svojí nabídkou jako například – svatební a společenské salóny, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí.

Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky.

Hlavním hostem celé akce je Miss ČR 2004 JANA DOLEŽELOVÁ, která se Vám představí na přehlídkovém mole. Přehlídky budou doplněny vystoupením hudebníků a z rozhovorů s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu. Během dne také proběhne proměna vybrané zájemkyně a také Vám představíme nevěsty nanečisto, které si mohou vyzkoušet, jak by ve svatební den mohly vypadat.

A na závěr vylosujeme výherce SVATBY ZDARMA a také jsme pro Vás připravili slavnostní ohňostroj! Věříme, že opravdu každý si přijde na své.

Svatební agent - Veronika Ministrová
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
    ikona   Administrace     Ochrana informací         Copyright © 2006 - 2014, Prerovan.cz