head
Nejlevnější povinné ručení
Reklama
reklama
Vinárna U Pavouka
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

PARTNERSKÉ WEBY

Den otevřených dveří střediska Probační a mediační služby v Přerově

U příležitosti 15. výročí existence Probační a mediační služby proběhl dne 19.3.2015 na všech střediscích v republice Den otevřených dveří. Dveře byly veřejnosti i zástupcům organizací otevřeny také na středisku v Přerově.

Pracovníci střediska nabízeli prohlídku prostor, byli připraveni podávat informace o aktuální činnosti Probační a mediační služby i o historii střediska PMS v Přerově. Informovali dále o aktuálních projektech realizovaných v tomto soudním okrese. Cílem bylo nejen šíření informací o aktivitách PMS, ale i vzájemné předávání informací o činnostech jednotlivých subjektů s cílem propojování vzájemné spolupráce v regionu.

Středisko PMS v Přerově navštívili zástupci organizací různorodého spektra - justičních, veřejných, samosprávných a nevládních institucí, jako například pracovníci Okresního soudu v Přerově, Magistrátu města Přerova, Městského úřadu Lipník nad Bečvou, Poradny pro rodinu Přerov, Domova pro seniory Radkova Lhota, Duševního zdraví, o.p.s., Výchovného ústavu a SŠ v Dřevohosticích, TJ Sokolu Přerov, notářské kanceláře, Náboženské obce Církve československé husitské. Účast byla korunována osobní návštěvou významného místního politika, pana Mariana Jurečky, ministra zemědělství.

Den otevřených dveří - ministr Juručka

Pracovníci střediska tímto děkují všem přítomným za projevený zájem.

Vysoká účast na dni otevřených dveří svědčí jednoznačně o zájmu místních institucí o vzájemný dialog a prohlubování spolupráce při řešení trestní problematiky v Přerově.

Mgr. Táňa Palotášová
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
    ikona   Administrace     Ochrana informací         Copyright © 2006 - 2014, Prerovan.cz